رسیدگی به دعاوی کیفری

حقوق کیفری شامل جرایم / مجازاتها و قوانین جزایی میباشند. در واقع  اقدامات مجرمانه که سبب اخلال درنظم عمومی می شود را در حقوق کیفری شناسایی و قانونگذار با  تعیین مجازات برای مرتکبین سعی درجلوگیری از وقوع جرایم دارد.حقوق کیفری با ارتکاب جرم میزان مسئولیت مرتکب و نحوه تعقیب و تعیین مجازات او را مشخص می نماید و در پایان کوشش می کند تا وسایل اصلاح و تربیت مجرمین را فراهم آورد.

از مهمترین دعاوی کیفری عبارتند از سرقت ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، ضرب عمدی ، ارتباط نامشروع ، تجاوز به عنف ، تصرف عدوانی ، فروش مال غیر ، جعل و استفاده ازسند مجعول، قتل و سایر عناوین مجرمانه که در قانون ذکر شده اند.

تیم حقوقی موسسه با وکلایی که در زمینه کیفری مشغول به کار هستند ، نظر به پیچیدگی های خاص مسائل کیفری به مانند اینکه افراد در مسائل جزایی علاوه بر دادگاه به اماکن دیگر مانند  کلانتری ، مراکز اصلاح تربیت و زندان ها باید مراجعه کنند و نیز با مرحله دادسرا مواجه هستند که این مرحله مخصوص امور کیفری هست و در دعاوی حقوقی مرحله دادسرا وجود ندارد ..امکان مشاوره و طرح روش صحیح جهت احقاق حق افرادی که جرم بر آنها واقع شده است را فراهم میکند .

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید:

Solve : *
1 + 2 =